KIM JESTEŚMY

W KIPI wierzymy, że budowa wizerunku marki to jednoczesna budowa zaufania.

Choć działamy w branży kreatywnej, ważna jest dla nas chemia. Łączymy odmienne specjalizacje, dodajemy profesjonalne doświadczenia i umiejętności, by stworzyć dla Twojej marki niepowtarzalną substancję. To może być kompleksowy lek na poprawę wizerunku w sieci albo antidotum na brak pomysłu na sesję zdjęciową. Ale po kolei. Przedstawmy się!

Gosia Bigaj

Gosia Bigaj

art direction & styling

Malarka wielkoformatowa, fotograf, retuszer, grafik komputerowy, web designer – to można by przeczytać w CV Gosi, gdyby tylko chciała je komuś wysłać. Wybrała jednak niezależność i w 2012 r. została projektantką minimalistycznych torebek we własnej firmie PROUDLY DESIGNED. Równolegle stawiała pierwsze kroki w zawodzie stylisty, producenta i art directora sesji zdjęciowych. I były to pewne kroki – w 2018 r. została finalistką Bitwy Stylistów magazynu Elle, wyróżniono ją w przeglądzie portfolio See&Say 2020. Definicje zawodów zawsze były dla niej zbyt ciasne, więc założyła markę osobistą, Bigaj Art, wspierającą inne marki w rozwoju strategii wizualnych. Samą siebie traktuje jak tworzywo, które trzeba udoskonalać. Pielęgnuje w sobie artystkę, ale też zwyczajnie i regularnie rozładowuje nadmiar energii na stepach. I na sztandze.

Ewelina Kowalczyk

Ewelina Kowalczyk

photography

Ewelina to spontaniczność rockandrollowca i łagodność baranka. Obiektyw jej aparatu to wykrywacz naturalnego piękna. Podczas sesji szuka emocji i tworzy z nich zdjęcia. Wierzy, że pomagają one zaakceptować to, kim jesteśmy i jacy jesteśmy. Portrety są najsilniejszym, skondensowanym wyrazem jej uważności względem innych. Co mniej oczywiste, ta wrażliwość jest widoczna również w efektach sesji modowych i pracy z modelkami – dynamiczne, pełne temperamentu i zabarwione emocjami zdjęcia są wyznacznikami jej stylu. Fotografie Eweliny w duchu body positive doceniono i wystawiono na FotoOpen FotoArtFestivalu w Bielsku-Białej. Krakowianka. Miasto ma w kieszeni, a kieszeń okazuje się nie mieć dna, gdy wyciąga z niej nieszablonowe pomysły na sesje plenerowe.