Co robimy?

SEO NAME

Zdjęcia na stronę www

Uzupełniające treści w zakładkach, na blogu.

Odwiedzający Twoją stronę internetową odwiedzają Ciebie. Ale czy Ty tam jesteś? Nie chowaj się już za ściągniętą masą powtarzalnych zdjęć. Pomożemy Ci wzmocnić tożsamość marki poprzez zdjęcia, które budują spójny i wiarygodny przekaz. Optymalizacja zdjęć na stronę www to konieczność także dla wyszukiwarek internetowych.

SEO NAME

Instagram / Facebook

Zdjęcia na potrzeby mediów społecznościowych.

Obecność w social media to bieg długodystansowy. Fani chcą widzieć, że Twój profil żyje i serwuje angażujące treści. Oczekiwania? Wysoka jakość zdjęć i częste posty. Gdyby tylko mieć zestaw różnorodnych zdjęć, którym można z łatwością wypełnić Instagrama czy Facebooka… Z pakietem zdjęć na portale społecznościowe wciąż masz przed sobą bieg długodystansowy. Ale pobiegniesz z górki.

SEO NAME

Zdjęcia produktowe

Packshoty, still-life, zdjęcia aranżowane.

Fotografia produktowa to szerokie pole, pełne min. Packshoty muszą wiernie przedstawić cechy produktu – jego kształt, barwę, materiał. Cena, którą płacisz za kiepskie zdjęcie to często zwrot od klienta. W sesjach still life minami są powielane schematy i przewidywalność. Daj swojemu produktowi szansę na bycie sobą.     

SEO NAME

Sesje wizerunkowe

Wspierające osoby na ich drodze w budowaniu marki osobistej.

Zdjęcia wizerunkowe są kluczowe dla zrozumienia i polubienia Twojej marki osobistej. Cel sesji wizerunkowej to nie tylko piękne zdjęcia, ale zbudowanie przekazu, z którym się identyfikujesz. Osiągniemy ten cel dzięki rozmowie z Tobą, stworzeniu moodboardu, dokładnego planu i wreszcie współpracy ze stylistką, wizażystką i fotografką podczas produkcji.

SEO NAME

Kampanie

Promujące produkty lub usługi.

Kampanie oddziałują na wyobraźnię. Dają możliwość wyrażenia tego, czego nie widać gołym okiem w zdjęciach produktowych. Atmosferę, emocje, inspiracje, które są związane z Twoim produktem czy usługami. Wybór scenografii, klimatu czy miejsca sesji dostosowany jest do konkretnej marki. Tu dobrze sprawdzą się zarówno sesje plenerowe jak i studyjne.   

SEO NAME

Historie

Dokumentacje fotograficzne / reportaż o Tobie i Twojej pracy.

Opowiedzenie historii i pokazanie Twojej pracy są najpiękniejszym wyzwaniem, bo to proces, w którym za marką pojawia się osoba. Tu autentyczność jest najważniejsza. Ale autentyczność to nie przypadkowość – stworzymy przemyślane zdjęcia, z którymi będziesz czuć się komfortowo. Działamy głównie na terenie Małopolski i Śląska, ale zaproszenie nas do Twojego świata jest warte dodatkowych kilometrów. Napisz do nas!

SEO NAME

Projekty artystyczne

Sesje tematyczne, współpraca z magazynami.

Projekty artystyczne pomogą zilustrować ważny dla Ciebie temat, ale mogą też powstać po to, by zmierzyć się ze swoimi pomysłami i dać upust kreatywności. Zdjęcia, które przyciągną uwagę, to równocześnie gotowy materiał do publikacji w magazynach. Niewielki projekt osobisty czy trwała współpraca z magazynem są dla nas równie ekscytujące, bo serce KIPI bije najszybciej w działaniach artystycznych.

To nie wszystko